OTOGAR MODU !!!

Herkese merhaba, İstanbul başta olmak üzere, Edirne, Tekirdağ, Çatalca ve Alibeyköy cep otogarını sizlere reel haliyle birebir elimizden geleni ile sunmaya çalıştık.

Emeği Geçenler;

Proje Sahibi: OyuncuyusBisMods

Yapımcılar: Umut Can, Emirhan Çalışkan

Model: Yağız Bakırcı

Model Convert: Artin Kazanciyan

Tabelalar: Doğancan Öztürk

Trafik Otobüs Kaplamaları: Volkan Topçu

Bunları da sevebilirsiniz

OTOGAR MODU !!!” için 21 yorum

  1. Siz mükemmel bir ekipsiniz. Gerçekten ellerinize emeklerinize sağlık. 4 gözle bekliyorum her mod projenizi. Her projenizde oyuna yepyeni bir soluk getiriyorsunuz. Gerek araç modlarınızla gerekse harita modlarınızla. Tebriklerimi sunuyorum kolaylıklar diliyorum. :))

  2. Yeterince ilgi görmediğini görüyorum bir kaç sene öncesine kadar insanların hayal bile edemediklerini bu arkadaşlar gerçekleştiriyor fakat ilgi alaka aşırı yuksek değil buda beni üzüyor onca emek 2 video çektikten sonra çöpe gitmesin arkadaşlar desteklerimizi esirgemeyelim ki bu insanlar çok daha iyi yerlere gelebilsin ben çok beğendim hatta mükemmel diyebilirim.. Rabbim emeklerinizin karşılığını alabilmeyi sizlere nasip etsin ..

  3. e alibeyköy girişinde crash aldım otogar yolu alibeyköy mod yeni olur ama en yakın zamanda fix lazım tekrardan elinize sağlık mod efsane.

  4. Düzelttim Kar Modu ve promods etki ediyor sizdede oluyorsa kar modu ile promodsu kaldirmaniz yeterlidir mod cok güzel olmuş helal be! kisaca kar modumu promods mu anlamadim siz denersiniz promods kesin etki ediyor onu kaldirmaniz yeterli verirse yine kar modunuda kaldirirsiniz.

  5. usta ben otogar modunu indirdim ve ets 2 mod klasörüne attım ancak modu aktif ettiğimde oyuna girdiğimde direk atıyor acaba eksik birşey mi var anlayamadım gerekli olan başka ne modu var bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca modunuz izlediğim videolarda gördüğüm kadar çok güzel olmuş.

  6. Emeğinize yüreğinize sağlık gerçekten harika süper bir mod olmuş terminal felan detaylar süperrr gördüğüm kadarıyla fakat istanbulda baktım gezdim ama terminal bir türlü çıkmadı haritada nerde çıkıyor acaba tr extended mapda var ama bende çıkmıyor orası yks map olduğu için neyapmam gerek terminal modu için şimdiden teşekkürler hocam 👍😉😉😉

  7. NASIL İNDİRİLİYOR İNDİRME LİNKİ YOK NASIL MOD YOPIYORSUNUZ ARKADAŞLAR NASIL İNDİRDİNİZ

  8. selamınaleykum otogar modunu indirdim ve ets 2 mod klasörüne attım ancak modu aktif ettiğimde oyuna girdiğimde direk atıyor acaba eksik birşey mi var anlayamadım gerekli olan başka ne modu var bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca modunuz izlediğim videolarda gördüğüm kadar çok güzel olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir