Bunları da sevebilirsiniz

MB Tourismo 16 RHD – 2018 Modelleniyor!” için 24 yorum

 1. Merhabalar öncelikle yaptığınız projeler çok güzel ve çok gerçekçi ancak bazı hatalar var; örneğin Mercedes-Benz otobüslerde kapı kapanırken kapı lastikleri birbirine sürter ve bir ses çıkarır bu yok 2. bir husus ise kabin içi ikaz sesleri olmaması , kapı ikazı kontak ikazı vs. Birde otobüs projelerinizde ufak olan iç detaylara biraz daha özen göstermenizi istiyoruz , ön kapı gibi , sade bir yapısı var . Otobüs skinlerini çoğaltabilirsiniz . Bir oyunu oynatan şey detayladır . Projlerinizin devamını diliyoruz , lütfen yazdıklarımızı dikkate alın esen kalın .

  1. kapıların iç yüzeylerindeki kaplama detaylandırılmalı Birol kardeşim katılıyorum sana.Onun dışındaki piyasada bulununan otobüs modlarının en iyisini Oyuncuyusbis ekibi yapıyor.Şimdiden elinize sağlık arkadaşlar

 2. Niğde İnan Turizm 2+1 skinini eklerseniz sevinirim.
  Bu otobüste bence diğerleri gibi çok güzel olacak.

 3. Bu arada benimde belirtmek istdiğim bir durum var en son çıkan tourismo shd 16 modeli ile ilgili.Mod gerçekten efsane güzel sadece takıldığım nokta şu;araç ile yokuş aşağa iniş sırasında retarderi tek kademe açtığımda malum araç hızlanmaya bi miktar devam ediyor yine mesela 1 km 1 km artıyor.Ancak tam bu esnada retarderden yavaşlama sesi geliyor fakat araç o an yokuş aşşağı olduğu için hızlanıyor.Sanırım retarder sesinin senkron ayarında sorun var.Mesela 90 ile gideken retarderi açınca yüksek bir yavaşlama uğultusu geliyor bu çok normal evet.Ama aynı retarderi 50 km ile giderkende açınca yine aynı yükseklikte yavaşlama uğultusu geliyor.Sanki 90 km hızdan düşüyormuş gibi.Bu duruma tün model araçlar için bir el atarsanız tadından yenmez.Bu gibi küçük ayrıntılar modlarınıza çok daha fazla kalite katacaktır.

 4. Sabırsızlıkla Bekliyorum Metro Suit Skinide Eklermisiniz Ama Lütfen 35 Plaka Olsun 🙂 severek takip ediyoruz
  Emeği Geçenlere Teşekkür Ediyorum

 5. bu modellerde en çok istediğim havaist in skinininde olması istanbul dlc de havalimani seferleri vesaire yapılabilir çok da iyi olur çizimler de kusursuz görünüyor heleki tourismo ya bayıldım ellerinize sağlık başarılar..

 6. Yeni Tourismo nun eksikliğini eminim ki sizler kapatacaksınız. Bu otobüsle otogardan yaylana yaylana giriş çıkış yapmayı 4 gözle bekliyoruz.

 7. ne zaman çıkacak bu otobüs modu 2+2 bursa turizm kaplamasını bekliyorum en kısa zamanda çıkmasını umarız

 8. Gerçekten Mükemmel Bir Çalışma Anlatmaya Gerek Yok İnşallah Travego 16SHD Modeli de Gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir