MB Tourismo 16-17 RHD 1.39 Tam Sürüm Paylaşımda!

Herkese merhaba uzun süredir üzerinde çalıştığımız Mercedes Benz Tourismo 16 ve 17 RHD (Eski kasa) Modunu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

MB Tourismo 17 RHD -2010 
Proje Sahibi: OyuncuyusBisMods
Model: Ferhat Gür-Cenker Seçkin
Model Edit: İsmail Arslan(HVT)
Convert: Artin Kazanciyan
Dashboard: Emir Bardakçı(Trzpro)
Ses-Fizikler: Harun Aras
Skinpack: Hakan Terzi
Jant: Yavuz Selim Mağdala

Neler Yapıldı?
Araç modelleme kaplamaları tekrar güncellendi ayna, ön konsol, vites ve direksiyon yeniden çizildi. Fmod ses motoru aracın orjinal motor tipi OM457 sesinden üretilmiştir. (Kamyon sesi konulmuş diye ön yargılı olmayın aynı motor tipini mercedes axor kamyonlarında da kullanmıştır.)

MB Tourismo 16 RHD – 2015
Proje Sahibi: OyuncuyusBisMods
Model: Cenker Seçkin – Ferhat Gür
Model Edit: İsmail Arslan(HVT)
Convert Ses ve Fizikler: Harun Aras
Dashboard: Emir Bardakçı(Trzpro)
Skinpack: Hakan Terzi
Jant: Yavuz Selim Mağdala

Neler Yapıldı?
Araç modelleme kaplamaları tekrar güncellendi ayna, ön konsol, vites, koridor ve direksiyon yeniden çizildi. Fmod ses motoru aracın orjinal motor tipi OM457 sesinden üretilmiştir. (Kamyon sesi konulmuş diye ön yargılı olmayın aynı motor tipini mercedes axor kamyonlarında da kullanmıştır.)

Modu İndirin;

Tourismo 17 RHD İNDİR !!!

Tourismo 16 RHD İNDİR !!!

Bunları da sevebilirsiniz

MB Tourismo 16-17 RHD 1.39 Tam Sürüm Paylaşımda!” için 30 yorum

  1. Mod süper ellerinize sağlık ama gişelerden geçerken araç uzun olduğu için algılamıyor,gişelerden geçmiyor çözüm yapabilirseniz çok güzel olur,,, mod harika.!!

 1. OM457 sesi tamam ama izolasyon 0.. hiç bir otobüs kamyonlar gibi (hatta kamyonlar bile) böyle ses cıkartmaz. modelleme harika 10/10 ama sesi yüzünden sildim tekrar. umarım sese update yaparsınız.

  1. OYNAMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ DÜNYA KABUL ETTİ BU DURUMU SİZDE KABUL EDİCEKSİNİZ ! ŞUNU KAFANIZA SOKUN BU OYUN KAMYON OYUNU VE SES KAMYONDAN KAYIT EDİLMİŞTİR EMİN OL OTOBÜSTEN ALINSAYDI KAYIDI DAHA FARKLI OLURDU SİLDİĞİN GÜZEL OLMUŞ EMEĞİNE SAĞLIK !!!

 2. araçta emeği geçenlerin eline koluna emeğine saglık böyle kaliteli bir aracı bizlerle paylaştığınız için OyuncuyusBisMods ekibine teşekkürler…

 3. Merhaba, tüm modlarınız harika gerçekten. TravegoS güncel halini ve son kasa Travegoyu da bekliyoruz. Tek bir geri bildirimim olacak, promods haritasında araç yunanistanda gişeleri açmıyor. Aracın merkez noktasıyla mı alakalı bilmiyorum, promodsta gişelerde kalıyoruz geçemiyoruz. Bu konuda birşey yapılabilir mi?

   1. Elinize emeğinize sağlık, sabırsızlıkla bekliyoruz. Yeni travego müjdesini de vermişsiniz. Tırları bıraktı herkes otobüsten başka birşey kullanmıyoruz 🙂 Teşekkürler.

   2. Yeni modlarda tek bir ricam daha olacak, travegoS modelinde içeriye de belli bir seviyede ventil sesi geliyordu ve keyif alıyorduk. Son modda sadece dışarıdan duyabiliyoruz. Malum araçla genelde içeriden oynadığımız için içeride de o ventil sesini duyabilirsek müthiş olur. Araçların sesleri muhteşem oldu, bu da eklenebilirse sevinirim.

 4. Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim, mod çok keyifli .
  Bir yanlışlık fark ettim, 16 rhd modelinde retarder kolunu çekince değişik bir bip sesi geliyor. 17 rhd de aynı sorun yok . Bilginize

 5. Diğer yaptığınız modları da kullanıyorum, ancak bu araçta kasma mevcut. Giderek model kalitenizi artırıyorsunuz, bundan dolayı normal bu. Ancak optimizasyon konusuna daha sonraki modelleriniz için önem verirseniz, en azından kasma yaşayan kişi sayısı azalır. Bu arada otobüs modlarında en iyisi olabilirsiniz, çok kaliteli cidden her yönüyle. Teşekkürler emeğiniz için.

 6. ETS 2 MODLARI ARASINDA GÖRDÜĞÜM EN KALİTELİ MOD.BU ADAMLAR YAPIYOR BU İŞİ.ÖYLEKİ OTOBÜSÜN İÇ AYDINLATMA RENGİNDEN GÖĞÜS KAPLAMALARINA KADAR DEĞİŞİYOR.HEM DİĞERLERİ GİBİ ABSÜRT BİR MODDA DEĞİL.ARACIN SESLERİ VE ÖZELLİKLE KORNA VE SİNYAL SESİ ÇOK GERÇEKÇİ.ÇOK KRAL HAREKET…

 7. sizi yürekten kutluyorum. Fakat modların açılmamasında benlik bir problem var. Benim pc attığınız linkteki dosyayı nedense word dosyası olarak indiriyor haliyle modu oyun açmıyor. winrar ile destekledim yine açmadı. bir umut scs dosyası yaptım yine açmadı. acaba yaptığım hata nedir yardımcı olursanız çok sevinirim

 8. elinize emeğinize sağlık çak kalite iş çıkartıyorsunuz..zaten bana retarder sesi bile yetiyor otobüste..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir